Ativo DVI-D 24 + 1 pinos Macho став VGA 15Pin Feminino HDTV Следи Conector не adaptador де Cabo став PC Placa Де Видео Де 1080

Ativo DVI-D 24 + 1 pinos Macho став VGA 15Pin Feminino HDTV Следи Conector не adaptador де Cabo став PC Placa Де Видео

-90 %

DEN 165.12

Ново

Това е достапна

Должина на кабел: 0.2 m
боја: Црна
Број На Модел На: кабел
Бренд Име: CY
Тип: Кабел Адаптер
Производи Статус: Акции
Пакет: No

Најдобрите понуди во категоријата