100PCS 50PCS 20PCS 8PCS М3 Сунѓерот Опрема за Слетување Пропадна Мат Нозе за iFlight ix5 рамка/zmr 180 220 250 FPV РК летало

100PCS 50PCS 20PCS 8PCS М3 Сунѓерот Опрема за Слетување Пропадна Мат Нозе за iFlight ix5 рамка/zmr 180 220 250 FPV

-39 %

DEN 30.96

Ново

Това е достапна

боја: 8pcs, 20pcs, 50pcs, 100pcs
Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: Далечински Контролер
РК Делови и Accs: опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци: Гуми
Четири тркала Атрибути: Монтажа
Технички параметри: KV1100
Материјал: Гума
Бренд Име: YuanHan
Алатка Материјали: Лепење
За Возило Тип: Хеликоптери
Број На Модел На: монтирање на рампа
Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути: монтирање на рампа
Алатка Материјали: монтирање на рампа

Најдобрите понуди во категоријата