Оригинални нови M41C091P CRV-16 PTZ рокер potentiometer со прекинувач

Оригинални нови M41C091P CRV-16 PTZ рокер potentiometer со прекинувач

-90 %

DEN 4799.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Прекинувачи
сертификација: CQC
Број На Модел На: M41C091P CRV-16 PTZ
Карактеристики: potentiometer / прекинувач
Тип На Прекинувач: Рокер Префрлате
Гаранција: 1year
Материјал: Пластични
тековната: 100A

Најдобрите понуди во категоријата