ABAIWAI Автомобил-Stying За Nissan X-Trail T32 Главата Налепници Трим Покрие Хром Посебни Декоративни Додатоци X Трага 2014 2015 година

ABAIWAI Автомобил-Stying За Nissan X-Trail T32 Главата Налепници Трим Покрие Хром Посебни Декоративни Додатоци X Трага

-60 %

DEN 624.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Налепници
Пакување: Не Се Пакувани
дизајн: Промена На Бојата
категорија: 3D
Име На Модел: XT-f
Објектот Висина: 0inch
Налепница Сместување: глава
Модел: ОЕМ
Објектот Дијаметар: 0inch
is_customized: Yes
Тип: Други 3D Налепница
Бренд Име: ABAIWAI
Материјал Тип: ABS
Објектот Должина: 0inch
Објектот Ширина: 0inch
Вид На Налепница: Други

Најдобрите понуди во категоријата