Готвач Пјер 925 Фунта Argent Marcassite Anneau (#7-10) pendentif и boucles d'oreilles ансамбли 07

Готвач Пјер 925 Фунта Argent Marcassite Anneau (7-10) pendentif и boucles d'oreilles ансамбли 07

-50 %

DEN 863.52

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 9, 8, 7
Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: Нови
Повод: Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: Сет
Стил: Тренди
Обликотшема: Капка Вода
Пол: Жени,Девојки,Унисекс
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки
Метали Тип: Никој
Материјал: Кубен Циркони

Најдобрите понуди во категоријата