Гроздобер Цвет Везови Жените Се Облекуваат Црна Ракав Мини Секојдневен Фустани D4822

Гроздобер Цвет Везови Жените Се Облекуваат Црна Ракав Мини Секојдневен Фустани D4822

DEN 1344.00

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Сезоната: Лето
Стил: Повик
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Материјал: Полиестер,Памук
Бренд Име: yangshengda
Декорација: Вез
Шаблон Тип: Цврста
Фустани Должина: Над Коленото, Мини
Sleeve Стил: Резервоар
Силуета: Обвивка
Број На Модел На: D4822
Деколте: О Деколте
Половината: Природни

Најдобрите понуди во категоријата