500 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ се Запре ' рчењето & олеснување назална конгестија Носната Ленти 55*16mm М Големина

500 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ се Запре ' рчењето & олеснување назална конгестија Носната Ленти 55*16mm М Големина

DEN 960.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Спиење & ' Рчењето
Број На Модел На: M
Притисок Опсег: 4-30 cmH2O
Бренд Име: NUCAWAY
работа на владата: CPAP
Материјал: ЈП , Не-плетени крпа и Филм
Тип: носната ленти
Својства : Рехабилитациона Терапија Материјали
Функција: Стоп за ' рчењето & олеснување назална конгестија
Големина: 55*16MM
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата