Топла продажба 50PCS/Број 17*17mm Златна боја Кристал цвет Шарм За рачно изработени Накит Одлуки

Топла продажба 50PCS/Број 17*17mm Златна боја Кристал цвет Шарм За рачно изработени Накит Одлуки

-90 %

DEN 276.72

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Класичен
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Бренд Име: UBEAUTY
Број На Модел На: MLSPC-001
Шарм Тип: Круг
Материјал: Цинк Легура

Најдобрите понуди во категоријата