Minmin Класичен Круг Злато-боја Кристал Кристал Ѓердан Ѓердан За Жените Матурска Свадба Декорација Накит XL061

Minmin Класичен Круг Злато-боја Кристал Кристал Ѓердан Ѓердан За Жените Матурска Свадба Декорација Накит XL061

-50 %

DEN 128.64

Ново

Това е достапна

Главниот Камен Боја: Јасно
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Материјал: Кристално
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Број На Модел На: XL061-злато
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Pendant Големина: XL061-2 3 5 8 ред
Пол: Жените
Метали Тип: Бакар
Бренд Име: minmin
Компатибилност: Никој
Функција: Никој
Еколошки Стандарди: Доведе Слободни,Nickle Слободни ,Кадмиум Слободни
е-прилагодена: Yes
Обликот: Круг
Материјали: Кристално
боја: Злато-боја
Occassions: Партија/Свадбена/Топката/Годишнината/Матурска/Прослава/Подарок
Стил: кристал ѓердан ѓердан
превозот: Бесплатен превозот
Пакет: Меур Коверти
Видот: Chokers / Ѓердан Ѓердан / Кристал Ѓердан

Најдобрите понуди во категоријата