Отворено Преносни USB Соларна Енергија Панел Батерија Полнач 6V 3.6 W за Android Телефон Mobilephone Полнење

Отворено Преносни USB Соларна Енергија Панел Батерија Полнач 6V 3.6 W за Android Телефон Mobilephone Полнење

-62 %

DEN 286.32

Ново

Това е достапна

Број на Панели: 1
Број На Модел На: usb соларен панел
Количка За Соларен Панел: No
Тип: Соларен Панел
Флексибилни Соларни Панел: No
Број на Клетки: Никој
Големина: As description
Бренд Име: MVpower
is_customized: Yes
Max. Моќност: 3.6 W
Материјал: Monocrystalline Силикон
Номиналниот Капацитет: 3.6 W

Најдобрите понуди во категоријата