Цртан Филм Гумени Девојка Пони Бие Животни Лулка Коњ,Возење На Пони Хоп / Коњ Мало Девојче Пони

Цртан Филм Гумени Девојка Пони Бие Животни Лулка Коњ,Возење На Пони Хоп / Коњ Мало Девојче Пони

DEN 3120.00

Ново

Това е достапна

Возраст Опсег: > 8 години,> 6 години,12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups
дизајн: Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал: ПВЦ
Бренд Име: qinda надувување
Број На Модел На: QD - pony801
Тип: гумени коњ малку пони
Име на производ: Одење гумени Пони
Големина: 1.5*0.8m or Customized Size
боја: Како слика или прилагодени
Материјал: На 0,9 мм ПВЦ
додаток: Поправка Колекции
Употреба: луна-парк, приватна употреба, имот, продажба, дворот
Гаранција: 3 Години
сертификација: SGS,CE ,EN14960
Technic : Воздухот тесни топлина шие
Пакување: pvc кеса за надувување коњ

Најдобрите понуди во категоријата