50pcs Печатач амортизерите за Epson Перо Про 4000/4400/4450/4800/4880/7400/7450/7880/9400/9450/9880 печатач

50pcs Печатач амортизерите за Epson Перо Про 4000/4400/4450/4800/4880/7400/7450/7880/9400/9450/9880 печатач

-90 %

DEN 1800.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: SP-амортизерите
Бренд Име: TOPINKJET
Тип: Други
Име на производ: мастило амортизерите
Погоден за: За Epson Перо Про 7880 Печатач
Објектот: мастило амортизерите за Epson перо про 7880 печатач амортизерите
Материјал на амортизерите: П. P материјал
Колку често треба да го замени?: На секои 3 месеци
1 многу: 50pcs

Најдобрите понуди во категоријата