2017 Крава Сплит Кожени Чевли Жените Brogues Oxfords Рамен Платформа Круг Пети Рачно Изработени Жените Секојдневен Чевли На Врежан Чевли Плус Големина 40

2017 Крава Сплит Кожени Чевли Жените Brogues Oxfords Рамен Платформа Круг Пети Рачно Изработени Жените Секојдневен

-6 %

DEN 1629.60

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект: Станови
Одделот За Името: Возрасни
Станови Тип: Основни
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На: aige 367 p68
Моден Елемент: Шиење
Insole Материјал: ЕВА
Повод: Повик
Горниот Материјал: Сплит Кожа
Шаблон Тип: Цврста
Затворање Тип: Чипка-Up
Обвивка Материјал: Вистинска Кожа
Пети Форма: Круг Пети
Outsole Материјал: Гума
Бренд Име: ENLEN&BENNA
Сезоната: Пролет/Есен
Поставата-Вистинска Кожа Тип: pigskin
sapatos: zapatillas hombre
Горната Висина: Ниска жените чевли
Тип На Објект: секојдневен чевли
Чевли Ширина: Медиум(B,M)
Функција: Дише, Висина, Зголемување На
Горниот Материјал: Крава Сплит жените чевли
Пета Тип: Оптоварување

Најдобрите понуди во категоријата