2 парчиња/многу Бесплатен превозот Добар квалитет Мартин 3000W Strobe светлина Xenon светилка atmic 3000 dmx strobe светлина за светлосно шоу

2 парчиња/многу Бесплатен превозот Добар квалитет Мартин 3000W Strobe светлина Xenon светилка atmic 3000 dmx strobe

-90 %

DEN 9360.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Фаза Осветлување Ефект
Стил: DMX Фаза Светлина
Повод: Професионална Фаза & DJ
Бренд Име: dier
Приклучок Тип: ЕУ Приклучок

Најдобрите понуди во категоријата