3.7 V,1000mAH,[313973] PLIB; полимер литиум јонска / Li-ion батерија за GPS,mp3,mp4,mp5,двд,bluetooth,модел играчка

3.7 V,1000mAH,[313973] PLIB; полимер литиум јонска / Li-ion батерија за GPS,mp3,mp4,mp5,двд,bluetooth,модел играчка

-56 %

DEN 234.72

Ново

Това е достапна

Батерија: Yes
Број На Модел На: 313973
Пакет: Yes
Употреба: MP3 / MP4 Плеер
Бренд Име: Литар енергија на батеријата
Тип: Стандардна Батерија

Најдобрите понуди во категоријата