USB 3.1 Тип C USB-C до Mini DisplayPort ДП Машки 4K Следи Кабел 1.8 m USB3.1 Тип-c кабли

USB 3.1 Тип C USB-C до Mini DisplayPort ДП Машки 4K Следи Кабел 1.8 m USB3.1 Тип-c кабли

DEN 768.00

Ново

Това е достапна

Должина на кабел: 180cm
Бренд Име: CY
Тип: Кабел Адаптер
Број На Модел На: УЗ-018
Производи Статус: Акции
Пакет: No

Најдобрите понуди во категоријата