SLYXSH партија девојки чевли нова мода 2017 бебе деца деца девојка принцеза кожени црвени чевли пролет, есен големина 21~35

SLYXSH партија девојки чевли нова мода 2017 бебе деца деца девојка принцеза кожени црвени чевли пролет, есен големина

-101 %

DEN 95.76

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 1, 2, 3, 3.5, 4.5, 5.5, 6.5, 7, 7.5, 8, 9, 10, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Пета Тип: Станот со
Бренд Име: SLYXSH
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал: PU
Outsole Материјал: Гума
Пол: Девојки

Најдобрите понуди во категоријата