Бања Антички 8.2 инчен Големи Врнежи тушеви Тапа Поставите Месинг Заврши Двојна Керамичка Рачка Туш Миксер Чешми lan111

Бања Антички 8.2 инчен Големи Врнежи тушеви Тапа Поставите Месинг Заврши Двојна Керамичка Рачка Туш Миксер Чешми lan111

-40 %

DEN 4319.76

Ново

Това е достапна

Вентил Core Материјал: Керамички
Тип: Со Лизгачот На Лентата За
Број на Рачки: Двојна Рачка
Функција: Ладна и Топла
Големина: >400mm
Ладно/Топла Вода Контрола Тип: Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето: Дувачкиот
Број На Модел На: lan111
Стил: Класичен
Површински Третман: Дувачкиот
Тип: Бања & Туш Чешми, Дожд Туш Тапа
Бања & Туш Тапа Тип: Изложени Туш Чешми
Изложени Туш Тапа Функција: Со Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид

Најдобрите понуди во категоријата