кабината филтер за БЕНЦ:W/C/S204-C КЛАСА,W/C/S212-E CLASS,A/C207-ECLASS,X204-GLK300/GLK350 OEM:2048300018 #FT161C

кабината филтер за БЕНЦ:W/C/S204-C КЛАСА,W/C/S212-E CLASS,A/C207-ECLASS,X204-GLK300/GLK350 OEM:2048300018 FT161C

DEN 376.56

Ново

Това е достапна

Бренд Име: AUTODAB
Другиот Дел Број: CUK29005
Објектот Ширина: 260
Земја/Регион на Производство: Кина
GLK300-Година: 2015,2012,2011,2010,2014
Мерцедес-Бенц Модел: GLK300
Објектот Должина: 282
Поставување на Возило: ПРЕД
Материјал Тип: филтер хартија
Објектот Висина: 82
Производителот Дел Број: 2048300018
За Возило Брендови/Модел: Мерцедес-Бенц
Објектот Тежина: 580g
Осветленост Дел Број: CUK29005

Најдобрите понуди во категоријата