100set Плетенка Жолта Голема Затворање Јазол Копчето Fastener да се Шие На Копчето Облека Стол Облека Украсена Шиење Додатоци NK333

100set Плетенка Жолта Голема Затворање Јазол Копчето Fastener да се Шие На Копчето Облека Стол Облека Украсена Шиење

-76 %

DEN 719.76

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Копчиња
Техника: Обоена
Материјал: Платно
Обликот: овална
Функција: Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Стил: Flatback
Копчето Тип: Кинески Јазол Копче/Кинески Жаба Копчето
Број На Модел На: Јазол Копчето NK333
Декорација: Никој
боја: Жолта
Големина: Overall Closed 6m width * 12cm length for a set

Најдобрите понуди во категоријата