YPP ЗАНАЕТ Нови Мал Плоштад Метал Cutting Умира Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички

YPP ЗАНАЕТ Нови Мал Плоштад Метал Cutting Умира Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY

-80 %

DEN 71.76

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 17042701
Бренд Име: YPP занает
Повод: партија декорација
Пакување: најголемата големина е 8*8cm,најмалата големина е 2.2*2,2 см
Големина: 7pc/set

Најдобрите понуди во категоријата