2 парчиња Многу Нерѓосувачки Челик Плоштадот Жолта боја со Бела CZ Монистра DIY Голема Дупка Лежиште за Накит Одлуки Одговара За Пандора Хривнија

2 парчиња Многу Нерѓосувачки Челик Плоштадот Жолта боја со Бела CZ Монистра DIY Голема Дупка Лежиште за Накит Одлуки

-70 %

DEN 102.72

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: AODUOLA
Надворешниот Дијаметар: 11mm
Објектот Тежина: 8g
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Број На Модел На: AA675-3
нерѓосувачки челик монистра: spacer монистра
лабава монистра: семе мониста
diy монистра: монистра за изработка на накит
Монистра: Мушка
накит монистра: трговија на големо накит
Чешка монистра: европската murano монистра
круг монистра: европската монистра
murano монистра: diy монистра
Голем мушка: 4.5 mm внатрешен
шарм: 9*11mm

Најдобрите понуди во категоријата