Топла трговија на големо 20pcs хируршки нерѓосувачки челик Мали обрачот крстот моделот печатење Поддршка Earring Бесплатен превозот

Топла трговија на големо 20pcs хируршки нерѓосувачки челик Мали обрачот крстот моделот печатење Поддршка Earring Бесплатен

-100 %

DEN 263.76

Ново

Това е достапна

Метална боја: сребрена, црна, мешани 2 бои
Earring Тип: Обрачот Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: TGEOR
Стил: Тренди
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Број На Модел На: hp-001
Обликотшема: Крстот
Пол: Унисекс
Големина (Должина * Ширина): 4*13mm
meterial: хируршки нерѓосувачки челик
Тип: лажни plug & уво приклучок
Стил: крстот моделот печатење
моден или парична казна: Моден
големина(широк*внатрешен дијаметар): 4mm*9mm
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата