Tfshining Случај За Huawei Чест 5C Покрие Евра Верзија НЕМА Отпечатоци Дупка Силикони Случај Покритие за Huawei Чест 5C Верзија За RU

Tfshining Случај За Huawei Чест 5C Покрие Евра Верзија НЕМА Отпечатоци Дупка Силикони Случај Покритие за Huawei Чест

-100 %

DEN 57.36

Ново

Това е достапна

Карактеристики: 3D Мода цртан филм TPU Силикони Случај
дизајн: Апстракт,Животно,Симпатична,Флорални,Гроздобер,Мат,Ткаеше,Егзотични
Големина: For Huawei Honor 5C (Russian Version) Without fingerprint Hold 5.2inch
Мало Пакет: No
Функција: Нечистотија-отпорен на
Тип: Монтиран Случај
Компатибилен Бренд: Huawei
Бренд Име: tfshining
Стокови: TPU Случај За Huawei Чест 5C Покрие Евра Верзија НЕМА Отпечатоци Дупка
Материјал: TPU Меки Силиконски
1 Одговараат За: За Huawei Чест 5C (руската Верзија) Без отпечаток Дупка 5.2 инчен
Модели: Секси Флорални Цвет Роза,Торта
2 Одговараат За: За Huawei Чест 5 C 5C RU Нема Отпечатоци Дупка
Тип: Меки Силиконски TPU Случај За Huawei Чест 5C (руската Верзија)Покрие Capa
Функција: Моден Сликарство Телефон Домување Покрие Случај за huawei Чест 5C RU
Погоден: Девојки, Дама,Жени,Мажи,Господин
Стил: Модата,Уникатен И Луксузен
Состојба: 2017 Сосема Нов и Топла продажба

Најдобрите понуди во категоријата