CSJA Обичај Platinum Накит 850 900 950 999 Печат Алатка Мали Димензии Полиран Челик Марк Печати Накит Мувла со Пред Дупка E533

CSJA Обичај Platinum Накит 850 900 950 999 Печат Алатка Мали Димензии Полиран Челик Марк Печати Накит Мувла со Пред

-50 %

DEN 844.32

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Алатки & Опрема
Објектот Дијаметар: 0.7cm
Објектот Ширина: 0.7cm
Накит Алатки & Опрема Тип: Калапи
Број На Модел На: E533
Производ Карактеристики: Platinum Накит 850 900 950 999 Печат Алатка
Материјал: Метал
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Објектот Должина: 1.2cm
Бренд Име: CSJA Накит
Објектот Тежина: 2.95g
Објектот Висина: 1.2cm
Материјал: Увезени Од Јапонија D2 Челик
Име на производ: Мала Големина Печат Собирање -- 850 / 900 / 950 / 999 ( АУ Стандард )
алатка големина: Околу 1.2 см ( Должина ) x 0.7 cm ( Ширина )
Алатка Функција: Мала Големина за Мали Накит , Лесно Ракување , со Висок Квалитет
кориснички: на располагање
испорака: Бесплатен превозот
Продажба На Чекање: retail & трговија на големо
Алатка За Користење: Означување , Печат на Жените & Мажите Накит ( Прстени , Накит итн. )
Алатка За Пакување: Opp Вреќа + Меур Заврши
фабрика: CSJA

Најдобрите понуди во категоријата