6 Компјутери Црна Електрична Гитара Tremolo Мост Заклучување String Хексагонални Завртки Менгеме String Хексадецимален завртки Гром Навој дијаметар 4mm

6 Компјутери Црна Електрична Гитара Tremolo Мост Заклучување String Хексагонални Завртки Менгеме String Хексадецимален

DEN 265.68

Ново

Това е достапна

Бренд Име: QHX
Број На Модел На: tremolo рака
Тип: Мост
Бои: Црна
Тежина: 4g/piece
Материјали: Железо
дијаметар на тема: 4mm
вкупна должина: 36mm
хексадецимален штекер дупка: 3мм

Најдобрите понуди во категоријата