JimBon 10pcs 900M-Т Лемење Совет Чист Бакар Електрични Железо Главата Серија Лемење Алатка

JimBon 10pcs 900M-Т Лемење Совет Чист Бакар Електрични Железо Главата Серија Лемење Алатка

DEN 102.96

Ново

Това е достапна

Температурата Стабилност: Други
Излезна Температура: Други
Димензии: Други
Број На Модел На: Други
Бренд Име: JimBon
Излезна Моќност: Други

Најдобрите понуди во категоријата