Зелена Пастирски Геометриски Перници Памук, Лен Фрли Перница Покрие Декоративни геометрија Перница случај almofadas 45x45cm

Зелена Пастирски Геометриски Перници Памук, Лен Фрли Перница Покрие Декоративни геометрија Перница случај almofadas

-76 %

DEN 141.12

Ново

Това е достапна

Големина: 450mm*450mm
Обликот: Плоштад
Употреба: Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил: Обична
Бренд Име: moodcome
Материјал: Лен / Памук
Број На Модел На: Geometrics
Техника: Ткаени
is_customized: Yes
Шема: Печатени
Шаблон Тип: Геометриски
Употреба: Софа
Стил: Модерна
Грб боја: Природни лен боја
Патент: Невидливи

Најдобрите понуди во категоријата