KKWOLF Дамаск џебен нож Јапонија Дамаск Челик рачно изработени Тактички Преклопен Нож EDC самоодбрана Тактички Борба против keychain алатка

KKWOLF Дамаск џебен нож Јапонија Дамаск Челик рачно изработени Тактички Преклопен Нож EDC самоодбрана Тактички Борба

-30 %

DEN 535.20

Ново

Това е достапна

DIY Материјали: Дрво
is_customized: Yes
Број На Модел На: Мулти Џебен Нож D2 нерѓосувачки челик Јапонија Дамаск
Бренд Име: kkwolf
Тип: џебен нож
Рачка Материјал: титаниум рачка
Сечилото Материјал: Дамаск Челик

Најдобрите понуди во категоријата