2 предните Универзална столче опфаќа За Suzuki Jimny Grand Vitara Kizashi Брза Алто SX4 Палета на ДОДАТОЦИ авто стил

2 предните Универзална столче опфаќа За Suzuki Jimny Grand Vitara Kizashi Брза Алто SX4 Палета на ДОДАТОЦИ авто стил

-30 %

DEN 1343.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина: 1.5kg
Бренд Име: wenbinge
Специјални Функции: меки и удобни
Материјал Тип: Вистински Свила
Применливи Сезона: Четири Сезони
Објектот Ширина: 30cm
Mfg Серија Број: Универзална
Објектот Висина: 15cm
сет парче: >10
Објектот Должина: 40cm
Материјал Тип: Сендвич материјал+свила

Најдобрите понуди во категоријата