Дебела позлатен сребрен накит поставите 925 накит трговија на големо трговија на големо мода накит

Дебела позлатен сребрен накит поставите 925 накит трговија на големо трговија на големо мода накит

-4 %

DEN 1032.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Растенијата
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: Сет
Материјал: Кристално
Повод: Ангажирање
Накит Сетови Тип: Свадба Накит Сетови
Стил: Тренди
Пол: љубителите',Жени
Метали Тип: Сребро.
Број На Модел На: жените накит
Бренд Име: HUARONGKANGYOU
Стил: Дами
Текстурата на материјалот: Сребро.
Процес На Преработка: Electroplate
одговараат комбинација: + + Накит Pendant Обетки
Пакување: Независно од пакување
Применливи прилики: Туризмот Сувенири, Свадба, Вработен Помош
Обработка на прилагодување: Yes
НЕМА.: PT581
Место на Потекло: шенжен
Скапоцени метали квалитетот: 22.41 g

Најдобрите понуди во категоријата