Модерната LED Ѕид Светилка 2W/6W Модерен Дизајн Нагоре/Надолу AC85-265V Внатрешна Енергија Светлина Заштеда Тела Светилка За aisle Декорација DA

Модерната LED Ѕид Светилка 2W/6W Модерен Дизајн Нагоре/Надолу AC85-265V Внатрешна Енергија Светлина Заштеда Тела Светилка

-60 %

DEN 259.44

Ново

Това е достапна

Абажур Боја: Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Розова, Виолетова
Wattage: 2W, 6W
Тип На Објект: Ѕидни Светилки
Гаранција: 2 години
сертификација: CE,RoHS
Сенка Тип: Чисто Стакло
Извор На Енергија: AC
Карактеристики: Заштеда на енергија , Висока осветленост декорација светлина
Употреба: празник
Бренд Име: CHINCOLOR
Извор На Светлина: LED Светилки
Е Светилки Вклучени: Yes
Осветлување Област: 3-метри 5square
Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
Стил: Модерна
Сенка Ветер: До & Долу
Број На Модел На: F641
Примена: Foyer
Тело Материјал: Алуминиум
Техника: обложено
Број на извори на светлина: 2
Е dimmable: No
Материјал: Алуминиум
Напон: AC85-265V
Тип На Прекинувач: Никој
Боја На Каросеријата: Сребро.
База Тип: Никој
Wattage: 2W/6W
Емитуваат Боја: бела/зелена/црвена/сино/розова/виолетова/жолта/топло бела
Место на Потекло: Guangdong,Кина(Копно)

Најдобрите понуди во категоријата