А1 Специјална понуда модерен минималистички бамбус Производителот Pendant Светла Ресторан, Бар, Клуб Проект креативен дизајн FG980

А1 Специјална понуда модерен минималистички бамбус Производителот Pendant Светла Ресторан, Бар, Клуб Проект креативен

DEN 3000.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Pendant Светла
Техника: Насликани
Број На Модел На: 10
Извор На Енергија: AC
Абажур Боја: Зелена,Бела,Црна,Жолта
Тело Материјал: Железо,Алуминиум
Инсталација Тип: кабелот pendant
База Тип: E27
Место: Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал: Легура
Е Светилки Вклучени: No
Бренд Име: WINZSC
Напон: 90-260V
Примена: Foyer
Осветлување Област: 15-30square метри
Е dimmable: No
Стил: Арт Деко
Гаранција: 1
Извор На Светлина: Блескаво Светилки
сертификација: CCC
Број на извори на светлина: 1
Тип На Прекинувач: Други

Најдобрите понуди во категоријата