Pentel Surligneur Корисна Линија S SXS15 притискање стил highlighter пенкало стигнале неонски пенкало 6 Бои

Pentel Surligneur Корисна Линија S SXS15 притискање стил highlighter пенкало стигнале неонски пенкало 6 Бои

-90 %

DEN 191.52

Ново

Това е достапна

боја: 3Pcs Иста или мешани, 6Pcs Иста или мешани, 12Pcs Иста или мешани
Тип: гел пенкало
Број На Модел На: SXS15
Пишување Точка: 1.0 mm
Материјал: Пластични
Бренд Име: pentel
Гел Пенкало е Мастило Функција: glitter
Гел Пенкало е Тип на Мастило: Гел-Мастило
Употреба: Office & Училиште Перо
Erasable Или Не: No
Тип: гел пенкало

Најдобрите понуди во категоријата