До Аглеста RJ45 Cat5e 8P8C FTP STP UTP Мачка 5e Машки да се Женски Панел Планината LAN Ethernet Мрежен Кабел RJ45 агол 30cm 60cm 1m 1.5 м

До Аглеста RJ45 Cat5e 8P8C FTP STP UTP Мачка 5e Машки да се Женски Панел Планината LAN Ethernet Мрежен Кабел RJ45

DEN 108.00

Ново

Това е достапна

боја: 30cm, 60cm, 100cm, 150см
Должина на кабел: 30cm 60cm 100cm 150cm
Употреба: компјутер
USB Тип: Други
Број На Модел На: UT-011
Бренд Име: ULT да се обединат
Пакет: No

Најдобрите понуди во категоријата