Поставен 14mm Мулти Боја на Морска Школка Бисер ѓердани 18

Поставен 14mm Мулти Боја на Морска Школка Бисер ѓердани 18

-16 %

DEN 696.00

Ново

Това е достапна

Метална боја: сребро позлатен
Главниот Камен Боја: Повеќе
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Ѓердани
Pendant Големина: mm
Стил: Тренди
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Пол: Жените
Материјал: Школка
Синџир Тип: Змија Синџир
Должина:
Метали Тип: сребро позлатен
Обликотшема: Лице
Број На Модел На: mm
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата