Бесплатен превозот нови пристигнување отстранлив елка ѕид налепница снег човек ѕид decal среќен божиќ

Бесплатен превозот нови пристигнување отстранлив елка ѕид налепница снег човек ѕид decal среќен божиќ

-90 %

DEN 239.76

Ново

Това е достапна

Класификација: За Ѕид
Стил: Американски Стил
Материјал: Хартија
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Авион Ѕид Налепница
Сценарија: Ѕид
Тема: Фестивал
Број На Модел На: ABQ9801
Големина: Large
боја: Повеќе
Применливи: на мазни ѕидови, ѕидови,врати, стакло, тв ѕидови, апарати Итн.
Материјал: винил,ПВЦ
Производ Големина: 60*90cm
ефект референтна големина: 135*100CM
is_customized: yes
Функција: 3D Налепница

Најдобрите понуди во категоријата