Одри Hepburn Цитати 95*36cm ѕид налепници за девојки соба Уметност декорација ѕид decals Отстранлив Винил Decal ZYVA-8255

Одри Hepburn Цитати 95*36cm ѕид налепници за девојки соба Уметност декорација ѕид decals Отстранлив Винил Decal ZYVA-8255

-90 %

DEN 134.40

Ново

Това е достапна

Класификација: За Ѕид
Стил: Модерна
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Авион Ѕид Налепница
Сценарија: Ѕид
Тема: Знаци
Број На Модел На: ZYVA-8255-NA
Големина: Medium
Материјал: Винил
Пакување: Транспарентен OPP
Произведени Област: Кина
Карактеристики: Отстранлив, Трајни, Притисок Отпор
Заврши Големина: 95*36cm
is_customized: yes
Функција: 3D Налепница

Најдобрите понуди во категоријата