Жените зимски чизми Мотоцикл ѕвезда чизми 2018 мода Dongkuan класичен Жените зима кожени чизми

Жените зимски чизми Мотоцикл ѕвезда чизми 2018 мода Dongkuan класичен Жените зима кожени чизми

-100 %

DEN 479.76

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Чизми
Шаблон Тип: Цврста
Пета Тип: Станот со
Подигнете Тип: Мотоцикл чизми
Моден Елемент: Тока
Сезоната: Зима
Затворање Тип: Лизга-На
is_handmade: Yes
Број На Модел На: 10-LXZ07
Обвивка Материјал: Памук Ткаенини
Платформа Висина: 0-3cm
Горниот Материјал: PU
Пети Форма: Посочи Пети
Вратило Материјал: PU
Подигнете Висина: Средината На Теле
Пета Висина: Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал: Гума
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи: Yes
Бренд Име: DUOYANG
Outsole Материјал: Гума
Чевли Ширина: Медиум(B,M)
Процесот: Шиење
Декорација: Sequined
Пол: Жените

Најдобрите понуди во категоријата