Антички Сребрен Тон Точки Мала Ѕвезда Крајот Монистра Капи Накит Одлуки Наоди 5mm

Антички Сребрен Тон Точки Мала Ѕвезда Крајот Монистра Капи Накит Одлуки Наоди 5mm

-80 %

DEN 141.12

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: накит наоди
Производ Карактеристики: Крајот Монистра Капи
Број На Модел На: N974
Метали Тип: Цинк Легура
Објектот Должина: 0.5cm
Објектот Тежина: 200g
Материјал: Метал
Објектот Висина: 0.2cm
Накит Наоди Тип: Мушка Капи
Големина: 5mm
Објектот Ширина: 0.5cm
Објектот Дијаметар: 0.5cm
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата