Хоби Тенкови Бродови Фото-гравирање Делови Виткање Алатка Рака Притисок Тип Помошни Владетел Модел На Гравирани Чип Обработка на менгеме на назад

Хоби Тенкови Бродови Фото-гравирање Делови Виткање Алатка Рака Притисок Тип Помошни Владетел Модел На Гравирани Чип

-60 %

DEN 360.00

Ново

Това е достапна

Пол: Унисекс
Возраст Опсег: > 6 години
Предупредување: Мали употреба под надзор на старател
Тип: Модел
Тема: Чамци
Скала: 1
Број На Модел На: 12
Материјал: Метал
Количината на Предмети во Собата: 1-5

Најдобрите понуди во категоријата