DIY Цртан филм ексклузивно новиот голем Верверица Птици ДРВО ѕид налепници 51*48 детска соба decals ZYPA-7123 Деца соба decal

DIY Цртан филм ексклузивно новиот голем Верверица Птици ДРВО ѕид налепници 51*48 детска соба decals ZYPA-7123 Деца

-90 %

DEN 215.76

Ново

Това е достапна

Класификација: За Ѕид
Стил: Модерна
Бренд Име: ZOOYOO
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Авион Ѕид Налепница
Сценарија: Ѕид
Тема: Шема
Број На Модел На: ZYPA-7123-НН
Функција: 3D Налепница
is_customized: yes
Големина: Medium
Материјал: ПВЦ
Пакување: Транспарентен OPP
Произведени Област: Кина
Карактеристики: Отстранлив, Трајни, Притисок Отпор
Заврши Големина: 51*48

Најдобрите понуди во категоријата