120*57cm Ние Сме Семејство Дома Decals Позадина Ѕид Налепници Дневна Соба Оркестарот Фабрика Цена ZYVA-8272

120*57cm Ние Сме Семејство Дома Decals Позадина Ѕид Налепници Дневна Соба Оркестарот Фабрика Цена ZYVA-8272

-90 %

DEN 261.60

Ново

Това е достапна

Класификација: За Ѕид
Стил: Модерна
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Авион Ѕид Налепница
Сценарија: Ѕид
Тема: Цртан филм
Број На Модел На: ZYVA-8272-НН
Големина: Medium
Функција: 3D Налепница
Материјал: ПВЦ
Пакување: Транспарентен OPP
Произведени Област: Кина
Карактеристики: Отстранлив, Трајни, Притисок Отпор
Заврши Големина: 120*57cm
is_customized: yes

Најдобрите понуди во категоријата