Мерилин Монро цитат ѕид налепници го Освои Светот го Цитирам Големиот Убаво Налепница Љубовен Живот Зборови 70*43cm ZYVA-8256

Мерилин Монро цитат ѕид налепници го Освои Светот го Цитирам Големиот Убаво Налепница Љубовен Живот Зборови 70*43cm

-90 %

DEN 132.00

Ново

Това е достапна

Класификација: За Ѕид
Стил: Модерна
Бренд Име: ZOOYOO
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Авион Ѕид Налепница
Сценарија: Ѕид
Тема: Знаци
Број На Модел На: ZYVA-8256-NA
Големина: Medium
Материјал: Винил
Пакување: Транспарентен OPP
Произведени Област: Кина
Карактеристики: Отстранлив, Трајни, Притисок Отпор
Заврши Големина: 70*43cm
is_customized: yes
Функција: 3D Налепница

Најдобрите понуди во категоријата