Проектор Светилка SP-ЛАМБА-019 за INFOCUS IN32 / IN34 / LP600 / IN34EP / C170 / C175 / C185 со Јапонија феникс оригинални светилка режач

Проектор Светилка SP-ЛАМБА-019 за INFOCUS IN32 / IN34 / LP600 / IN34EP / C170 / C175 / C185 со Јапонија феникс оригинални

-90 %

DEN 2112.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Inmoul
Број На Модел На: SP-ЛАМБА-019
Функција: Високо Квалитетна светилка проектор
Светилка Модул: SP-ЛАМБА-019
Светилка Живот: >2000h
Гаранција: 150days
Wattage: 200 Watts
Проектор / Проектори: За INFOCUS IN32 / IN34 / LP600 / IN34EP / C170 / C175 / C185
Напон: 85-265v
сертификација: CCC
Примена: Бизнис, Едукација, Дома
проектор светилка: PowerLite

Најдобрите понуди во категоријата