Huawei E8377 LTE ФЛОПИ Бенд 2600/2100/1800/900/800MHz Cat4 150Mbps CarFi Hilink LTE жешко место

Huawei E8377 LTE ФЛОПИ Бенд 2600/2100/1800/900/800MHz Cat4 150Mbps CarFi Hilink LTE жешко место

-80 %

DEN 1392.00

Ново

Това е достапна

wirless Модем Тип: WCDMA,LTE
Производи Статус: Акции
Тип: Безжичната
Бренд Име: Huawei
Пакет: Yes
Интерфејс Тип: USB
Стил: Надворешни
Број На Модел На: E8377
Преносот Го Оценувате: 150m
боја: Црна
ХС: 85176230
Гаранција: 1 година
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата