Цвет Пеперутка Природата Прекрасна Градина Прозорец Decals Винил Ѕид Налепници ПВЦ Оркестарот Декорација Дома Дневна Соба ZYPB-756

Цвет Пеперутка Природата Прекрасна Градина Прозорец Decals Винил Ѕид Налепници ПВЦ Оркестарот Декорација Дома Дневна

-90 %

DEN 160.32

Ново

Това е достапна

Класификација: За Ѕид
Стил: Пастирски
Материјал: Хартија
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Авион Ѕид Налепница
Сценарија: Ѕид
Тема: Растенијата
Број На Модел На: ZYPB-756AB
is_customized: yes
Големина: Large
Функција: 3D Налепница
боја: Виолетова ,Розова
Материјал: винил,ПВЦ
Употреба: Секоја соба
заврши референтна Големина: 185*28cm
Тема: оградата ѕид налепница
Производ Големина: 50*70cm

Најдобрите понуди во категоријата