Висок квалитет ZY9122 60cm*90cm sunflowers ѕид лепенки 3D налепница позадина постер отстранлив ѕид decals/Дома Декор

Висок квалитет ZY9122 60cm*90cm sunflowers ѕид лепенки 3D налепница позадина постер отстранлив ѕид decals/Дома Декор

-90 %

DEN 239.76

Ново

Това е достапна

боја: Повеќе
Класификација: За Ѕид
Стил: Пастирски
Материјал: Пластични
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Авион Ѕид Налепница
Сценарија: Ѕид
Тема: Растенијата
Број На Модел На: ZY6015ABC
боја: ЦРВЕНА, РОЗОВА,ЗЛАТНА
Материјал: винил,ПВЦ
Употреба: Секоја соба
Заврши Големина: 125*105CM
Тема: сончогледот
Производ Големина: 60*90cm
is_customized: yes
Функција: 3D Налепница

Најдобрите понуди во категоријата