Трговија на големо мода накит ,925 Сребро обетки . Убав Накит. добар квалитет FE0006

Трговија на големо мода накит ,925 Сребро обетки . Убав Накит. добар квалитет FE0006

-70 %

DEN 81.36

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Пол: Девојки
Стил: Тренди
Бренд Име: YUEYIN
Материјал: Кристал
Метали Тип: сребро позлатен
Обликотшема: Лице
Број На Модел На: E0006
Состојба: Brande-нови
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата