DIY Здраво Распоредувачот chalkboard календар Винил Ѕид Decal Отстранлив Излет позадина винил Ѕид Налепници Календар Decal

DIY Здраво Распоредувачот chalkboard календар Винил Ѕид Decal Отстранлив Излет позадина винил Ѕид Налепници Календар

-90 %

DEN 234.24

Ново

Това е достапна

Класификација: За Ѕид
Стил: Модерна
Бренд Име: ZOOYOO
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Авион Ѕид Налепница
Сценарија: Ѕид
Тема: Шема
Број На Модел На: ZYVA-225-NA
is_customized: yes
Големина: Medium
Функција: 3D Налепница
Материјал: Винил
боја: Црна
Големина: 77*81CM

Најдобрите понуди во категоријата